Przejdź do treści

Mediator

KREDYTY

Oferujemy klientom profesjonalne dobieranie najkorzystniejszej oferty kredytu pożyczki . bądź Leasingu Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty idealnie do potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę cenionych na rynku banków oraz instytucji finansowych. Dzięki czemu mamy możliwości manewru w dużym wachlarzu produktów.

KREDYTY GOTÓWKOWE

na dowolny cel, łatwo dostępne, nie wymagają zbyt wielu formalności, a pieniądze w ekspresowym tempie mogą się znaleźć na Twoim koncie, bądź tradycyjnie możesz je odebrać w placówce.

KREDYTY SAMOCHODOWE

na zakup wymarzonych „czterech kółek”, uproszczone formalności, możliwość kompleksowej obsługi wraz z ubezpieczeniem pojazdu.

KREDYTY HIPOTECZNE

na zakup własnych metrów kwadratowych szczęścia, rozsądne oprocentowanie i przystępne raty. Pełna i fachowa obsługa specjalisty.

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

na spłatę zobowiązań w innych instytucjach. Pomagają klientom niejednokrotnie uporządkować swoje finanse, gdyż z kilku rozrzuconych rat tworzą jedną i możliwą do spłaty ratę..

KREDYTY DLA FIRM

na rozkręcenie własnego biznesu, bądź na jego metamorfozę, krok w innowacyjność i rozwój.

KREDYTY POZABANKOWE

na dowolny cel, minimum formalności, na oświadczenie. Wypłata gotówki w trybie błyskawicznym. Niejednokrotnie do tego produktu wystarczy sam dowód osobisty. Spłata odbywa się w dogodnych ratach.

LEASING

Nowoczesny i efektywny ekonomicznie sposób finansowania potrzebnych inwestycji. Nie wymaga angażowania znacznych środków własnych. Przez cały czas trwania umowy leasingu jej przedmiot pozostaje własnością leasingodawcy, natomiast leasingobiorca płacąc opłaty leasingowe wykorzystuje go do swoich celów gospodarczych. Leasing umożliwia wliczenie całego płaconego przez leasingobiorcę czynszu leasingowego w koszty uzyskania przychodu, co daje możliwość finansowania z zysku jeszcze przed opodatkowaniem.

Leasing jest najprostszą i najszybszą metodą finansowania zamierzonych inwestycji. Jest to dobra droga do pomnażania swoich zysków i utrwalania swojej pozycji na rynku bez pokaźnych nakładów finansowych. Daje on wysoką rentowność w przedsiębiorstwie.

skontaktuj się ze mną